Демонтаж деревянного дома

 

Демонтаж дерев’яних будинків є багатоетапної процедурою:

1. Спочатку здійснюється виїзд на об’єкт фахівця для визначення старості і цілей демонтажу будівлі. Інженер оцінює стан будинку і дає рекомендації, чи підлягає будинок розбиранню або знесенню. На цьому етапі визначається схема доступу важкої техніки до зносять. Вартість демонтажу дерев’яного будинку оцінюється з урахуванням цих факторів.

2. Після розробляється процедура демонтажу:

Якщо будинок, лазня або зруб знаходяться в зношеному стані, вони підлягають знесенню. Складові матеріали не можуть бути використані пізніше в будівництві. Фрагменти утилізуються власником в якості твердого палива або вивозяться компанією як будівельне сміття. Повний знос технікою з подальшим вивезенням і розчищенням території — досить швидкий процес. 3. Останній етап — вивіз сміття, розчищення місця знаходження знесеної будівлі і демобілізація будівельної техніки і команди робочих.

Категорія складних видів демонтажу містить якраз демонтаж дерев’яних будинків, ринкові ціни зазвичай відображають цю складність.

[av_image src=’https://ccm.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/photo_2020-11-09_16-49-20.jpg’ attachment=’12746′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=» hover=» link=» target=» caption=» font_size=» appearance=» overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ copyright=» animation=’no-animation’ av_uid=’av-b1rv7′ admin_preview_bg=»][/av_image]